Predstavujem Vám široký výber krmív pre trpasličie krevety, ktoré zahŕňajú rôzne potreby Vašich miláčikov. V ponuke máme klasické krmivo CrustaGran, kompletný rad Natureholic vrátane špeciálnej detskej výživy, zeleninových doplnkov a minerálnej výživy. Okrem toho ponúkame aj krmivá od ázijských výrobcov MK Chansu a Shirakura Ebi Dama a nemeckú značku GlasGarten, ktorá vyrába ShrimpDinner Gran and Pads, BetaGlucan a BacterAE. BetaGlucan podporuje imunitný systém kreviet, zatiaľ čo Bacter AE dopĺňa biofilmy v nádrži a je vynikajúcou a prirodzenou potravou pre mladé krevety.

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

DENNERLE Krmivo Shrimp King Atyopsis 35 g

Original price was: 10,90 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Krmivo Shrimp King Complete 45 g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Krmivo Shrimp King Mineral 30g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Krmivo Shrimp King Protein 45 g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Krmivo Shrimp King Snow Pops 40 g

Original price was: 10,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Krmivo Shrimp King Yummy Gum 50 g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Shrimp King Baby 30g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Shrimp King Cambarellus 45g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

DENNERLE Shrimp King Color 35g

Original price was: 11,40 €.Current price is: 9,60 €.

Krmivo pre krevety pre vaše krevety

Krevety sa vo svojom prirodzenom prostredí živia predovšetkým biofilmami, ktoré pozostávajú z baktérií, mikrorias a iných mikroorganizmov, ktoré poskytujú bielkoviny a minerály, okrem iného rozkladajúcimi sa listami, ktoré sa zhromažďujú na dne vody, a inými rastlinnými úlomkami. Neobyčajný hmyz, ktorý spadne do vody, sa tiež ľahko zje a súčasťou ich základnej stravy sú aj larvy hmyzu a malé slimáky.

Nájdete tu prírodné krmivo pre vaše krevety, ako sú sušené listy vrátane listov liesky, černice a brezy, islandský mach, rôzne tyčinky a vločky od žihľavy cez hrach, oregano, echinaceu a papriku až po orechy a ďalšie. Najmä prirodzené krmivo môže byť prospešné pre vaše krevety vďaka rôznym antibakteriálnym a zdraviu prospešným vlastnostiam. Listy brezy, oregano a orechy sú napríklad účinné proti plesniam a baktériám. Echinacea môže skutočne posilniť imunitný systém a žihľava je tiež veľmi obľúbeným a zdravým krmivom pre krevety s vysokým obsahom minerálov. Tu ich môžete získať vo forme pohodlnej tyčinky, čo vám ušetrí námahu s výberom, sušením, varením alebo mrazením a tiež priestorovo náročné skladovanie.

Ak chcete pripraviť vlastné krmivo pre vaše krevety, špenátový prášok a spirulina sú skvelým základom. Tieto prášky môžete zmiešať s trochou vody a výslednú pastu potom naniesť na kameny. Nechajte ich dobre vyschnúť. Tieto krmivové kamene sú veľmi obľúbené nielen u kreviet, ale aj u jemných slimákov, ako sú pretekárske slimáky a slimáky roháče.

Pre čerstvo vyliahnuté krevety ponúkame aj špeciálne odchovné krmivo rôznych značiek, ktoré sa vďaka svojej jemnej zrnitosti dobre distribuuje v akváriu. Je tak vhodné a prakticky dostupné pre citlivé mláďatá kreviet, ktoré sa stále držia v mieste svojho umiestnenia v akváriu od svojho vyliahnutia.

Mysleli sme však aj na potravinových špecialistov medzi krabmi a krevetami. Potrebujú jemnú, vysokoenergetickú potravu, ktorá sa čo najdlhšie udrží vo vodnom stĺpci. Vejárové krevety nezjedia potravu zo dna, ako to robia iné krevety. Svoju potravu filtrujú z prúdu pomocou prvých dvoch párů chodidiel, ktoré boli prerobené na ventilátory. Z tohto dôvodu je pre krevety v akváriu dôležité mať prietokové čerpadlo.