Sladkovodné krevety pre vaše akvárium: široký výber trpasličích kreviet

Sladkovodné krevety sú skvelými obyvateľmi akvárií a môžete ich úspešne chovať a rozmnožovať v akváriách s objemom už od 10 litrov. V našej sekcii nájdete široký výber farebných trpasličích kreviet, ktoré vykazujú veľmi vzrušujúce sociálne správanie v akváriu.

Ak sa zaujímate o vhodné krmivá pre krevety, odporúčame vám vyskúšať krmivá pre krevety Shirakura, EbiTai, Genchem a GlasGarten. Tieto krmivá pomôžu udržať vaše krevety zdravé a aktívne po dlhú dobu.

Nezabudnite, že krevety Caridina sú náročnejšie na chov ako druhy Neocaridina, preto je potrebné im venovať primeranú starostlivosť. Ak sa vám však podarí ich úspešne chovať, určite budete odmenení ich fascinujúcim správaním a krásnymi farbami.

Neboli nájdené žiadne produkty zodpovedajúce vášmu výberu.

Moje starostlivo zostavené sady sladkovodných kreviet ponúkajú vašim malým lezúňom bezpečnosť skupiny od prvého dňa vo vašom sladkovodnom akváriu. Krásne a intenzívne sfarbené krevety Pinto, Blue Shadow Mosura, Pinto Mixer a ďalšie sú všetko kultivované formy Caridina logemanni a krížence rôznych druhov Caridina. Vyžadujú mäkkú vodu a sú vhodnejšie pre pokročilých chovateľov. Farebné chovné formy Neocaridina davidi, ako je červená sakura, žltá ohnivá, modrá želé, oranžová sakura, čierna sakura, sme dali dohromady do farebne ladiacej zmesi dúhy, zmes kreviet Nemecka a zmes kreviet ohnivých súpravy. Neocaridina davidi, kreveta z rias alebo chrústa, je mimoriadne robustný a necitlivý druh, je tiež úžasne vhodný pre začiatočníkov. Hodia sa nielen do druhovej nádrže, ale aj do komunitného akvária s mierumilovnými rybami, ako sú napríklad rôzne medvedíky či kaprovité ryby. Aj v nano akváriu s objemom 20 litrov alebo viac, ako je Cube Aquarium, Scapers' Tank alebo AquaArt Aquarium, sa dajú veľmi dobre chovať trpasličie krevety. V prípade nevhodnej vody z vodovodu existujú soli na úpravu vody, ktoré sú špeciálne prispôsobené všetkým mäkkým vodným krevetám alebo všetkým druhom Neocaridina z o niečo tvrdšej vody. Vezmite prosím na vedomie, že s potomkami Neocaridina Mix Setov môžu padať rôzne farby, vrátane občas aj divokej formy, ktorá vyzerá skôr priehľadne až hnedasto.