1. Objednajte si produkt a zvolte spôsob doručenia a platby

2. Potvrdíme Vašu objednávku email správou

3. Počkajte na odovzdanie objednávky z nášho skladu GLS kuriérovi

4. Vyzdvihnite si svoju objednávku v GLS ParcelShop alebo GLS kuriéra u vás doma

  • Balenie citlivejšieho tovaru - živočíchov

Balenie citlivejšieho tovaru - živočíchov vyžaduje špeciálne tepelno-izolačné balenie alebo termobox počas celého roka a v chladnejších mesiacoch aj s vyhrievaním vyhrievacím vreckom. Presný dátum doručenia je uvedený na každej produktovej stránke a potvrdíme vám ho e-mailom. Prosíme o zvolenie vhodnej doručovacej adresy, telefónneho čísla a prípadne osoby. Upozorňujeme, že presný čas doručenia v deň doručenia nevieme ovplyvniť.

  • Aklimatizácia živočíchov

Pred umiestnením živočíchov do akvária je dôležité ich postupne aklimatizovať na teplotu vody v akváriu. Tento proces si vyžaduje trpezlivosť a môže trvať niekoľko hodín v závislosti od vonkajších teplôt.

  • Záruka bezpečného dodania

Keďže sme si naším balením 100% istý, poskytujeme záruku  výmeny a znovu zaslanie tovaru alebo Vám poskytneme zľavu na ďalší nákup.

  • GLS Kurier

Kuriérom doručíme Váš objednaný tovar od 1 - 2 dni od odoslania v pracovných dňoch. Objednávky bez živočíchov odosielame nasledujúci pracovný deň. Ak máte záujem o iný deň odoslania, napíšte nám.

1-2 pracovné dni

3,99 €

  • GLS ParcelShop a Balíkomat

Mnohí naši zákazníci sú cez deň často v pohybe a nehodí sa im čakať na adrese doručenia, kedy zrovna kuriér balík privezie. Odberné miesto je ideálnym riešením – nemusíte sa starať, kedy kuriér balík doručí, ale akonáhle vám príde správa, viete, kde si ho môžete vyzdvihnúť, až práve budete mať čas alebo cestu okolo. Parcelshopy slúžia ako praktické miesto prijatia a vyzdvihnutia si balíka s dlhou otváracou dobou, zatiaľ čo Balíkomat je otvorený 24 hodín denne. Na území Slovenska viac ako 400 Parcel Shopov a 122 Balíkomatov.

1-2 pracovné dni

3,99 €

  • GLS Kurier - doprava živočíchov na vašu adresu

Kuriérom doručíme žívočichy (krevetky, raky, rybky) do 24 hodín od odoslania v pracovných dňoch. Aby sme zabezpečili bezpečnú prepravu živočíchov, objednávky so živočíchmi odosielame od pondelka do stredy. Ak máte záujem o iný deň odoslania, napíšte nám.

Doručenie do 24 hodín

5 €

  • Platobnou kartou - VISA, Mastercard, Maestro, Apple Pay, Google Pay

Rýchla a bezpečná platba cez platobnú bránu CardPay od Tatra banky, hneď po odoslaní objednávky Vás presmeruje na stránku CardPay od Tatra banky. Všetky informácie ako suma, číslo objednávky, príjmateľ a e-mail platiteľa budú už vyplnené. Vy už len vyplníte požadované údaje. Väčšina platieb sa vykoná okamžite, ale môže sa stať, že to bude trvať aj dlhšie (záleží od Vašej banky). CardPay od Tatra banky podporuje všetky platobné karty a bankové spoločnosti. Je však nutné mať na pamäti, že pre úspešnú platbu je nutné mať dostatok finančných prostriedkov na účte a povolené platby kartou.

ZADARMO

  • Platba bankovým prevodom

Po objednaní tovaru Vám zašleme e-mail s prefektúrou, v ktorej sú všetky potrebné údaje k úhrade Vašej objednávky. Príslušnú sumu za tovar uhraďte bankovým prevodom alebo vkladom na účet. Ďalšie pokyny nájdete v e-maily. V prípade platby prevodom na účet bude Vaša objednávka expedovaná až po pripísaní úhrady na náš účet.

ZADARMO

  • Dobierka - platba pri prevzatí - Pre veľké množstvo nevyzdvihnutých zásielok ZRUŠENÉ

Platba v hotovosti pri prebratí zásielky. Pri doručení Vašej objednávky zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Ušetrite a zaplaťte vopred bankovým prevodom na účet nebo platební kartou.

Venujte pozornosť: živočíchy na dobierku nezasielame.

Dobierka +1,50 €